Понедельник, 20.09.2021, 13:43
Приветствую Вас Гость | RSS
Афиша | Регистрация | Вход
АФИША РАЗВЛЕЧЕНИЙ УКРАИНЫ - AzartINFO
Мы в соцсетях
Все мероприятия
Заведения в Украине
Выставки [240]
Галереи [88]
Детям [280]
Клубы [1076]
Концерты [1147]
Красота [125]
Магазины [27]
Ночная жизнь [1053]
Праздники [412]
Путешествия [78]
Развитие [304]
Рестораны [2349]
Спорт [109]
Театр [181]

Развлечения в Украине
Афиша
Кино
Киев
Симферополь
Винница
Днепропетровск
Донецк
Житомир
Запорожье
Ивано-Франковск
Кировоград
Луганск
Луцк
Львов
Николаев
Одесса
Полтава
Ровно
Сумы
Тернополь
Ужгород
Харьков
Херсон
Хмельницкий
Черкассы
Чернигов
Черновцы
Новости культуры
Вкусные рецепты [5]
Кинотеатры [65]
Концерты [31]
Красота и здоровье [51]
Отдых и мероприятия [71]
Полезные услуги [55]
Театры [7]
Фестивали [12]
Цирк и юмор [18]
Интересные места для посещения [13]
Полезные советы [88]
Музеи [20]
Реклама
Афиша событий
 • 73-я церемония наг...
 • Космічну програму ...
 • Про виверження суп...
 • “Твоя фортеця” нед...
 • Пресс гидравлическ...
 • Сервис покупки и п...
 • Международный джаз...
 • Международный джаз...
 • Международный джаз...
 • Детские товары и и...
 • Услуги термической...
 • Международный фест...
 • Вход на сайт
  Афиша » 2021 » Август » 18 » Шукати життя не на Марсі, а на його місяцях, запропонували астрономи

  Уважаемые посетители! На страницах нашего проекта Вы можете бесплатно опубликовать любую информацию о коммерческих заведениях на территории Украины или разместить информацию о продаже товаров и услуг! Для этого необходимо перейти по ссылке и заполнить форму добавления информации:

  >> добавить магазин, бар, кафе, ресторан, гостиницу и пр. <<


  15:07
  Шукати життя не на Марсі, а на його місяцях, запропонували астрономи
  Афиша Полезные советы онлайн: Шукати життя не на Марсі, а на його місяцях, запропонували астрономи онлайн

  Вчені Рюкі Хедо і Томохіро Усуї з Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) опублікували вже названу науковою спільнотою перспективну статтю, в якій вони пропонують новий спосіб пошуку слідів життя на Марсі. Вони вважають, що біомаркери слід шукати не на самій планеті, а на її супутниках.

  Стаття опублікована в журналі Science. Її автори зазначають, що дослідження Марса останніх декількох десятиліть дали велику кількість свідчень того, що на поверхні цієї планети на самому початку її існування була присутня рідка вода. З великою ймовірністю це вказує і на те, що на Червоній планеті могла існувати та чи інша форма життя.

  Сучасні дослідження зосереджені на пошуку слідів цьому житті. Наприклад, це одна з головних задач марсохода Curiosity, який з 2012 року вивчає поверхню кратера Гейла. І це головне завдання марсохода Perseverance, який лише нещодавно приступив до збору зразків для аналізу на наявність слідів життя.

  Раніше були висунуті численні гіпотези про потенційні місця проживання на Марсі, де, можливо, і зараз існує якесь життя, наприклад, мікробна.

  У своєму новому дослідженні японські астрономи пропонують змістити акцент пошуків з Червоної планети на два його маленьких супутника, Фобос і Деймос. Відомо, що протягом всієї своєї історії Марс піддавався численним ударам астероїдів. Деякі з них були настільки потужними, що вирвали частину матеріалу і викинули його в космос. Вважається, що частина викинутого матеріалу була доставлена ​​на місяць Марса.

  Це означає, що на супутниках Червоної планети можуть знаходитися сліди життя, яка колись була присутня на самій планеті. Автори роботи вважають, що більш перспективним для пошуку древніх біомаркерів є Фобос. Він знаходиться ближче до Марса, ніж Деймос, тому на його поверхні мало зберегтися більшу кількість викинутого планетного матеріалу. При цьому вчені вважають, що шансів вціліти у марсіанських мешканців не було.

  “Навіть якби марсіанські форми життя існували й змогли б пережити транспортування на Фобос, не наражаючись ударно-ударному розкладанню з піковим тиском, то треба пам’ятати, що навколишнє середовище Фобоса вкрай негостинна, – йдеться в дослідженні. – На Фобос немає повітря і води, а його поверхню постійно залита сонячним і галактичним космічним випромінюванням. Це вказує на те, що марсіанські матеріали на поверхні Фобоса майже напевно не містять живих мікроорганізмів “.

  Однак, припускають дослідники, на Фобос могли зберегтися мертві біосигнатура. У своїй роботі астрономи дали їм найменування SHIGAI (Sterilized and Harshly Irradiated Genes, and Ancient Imprints – стерилізовані й сильно опромінені гени та стародавні відбитки). Японською мовою ця абревіатура означає “мертві останки”.

  Біосигнатура SHIGAI можуть містити будь-які мікроорганізми, які могли мешкати на Марсі в далекій давнині, включаючи потенційні фрагменти ДНК. І взагалі автори роботи заявляють, що система “Марс – місяць” – це ідеальна природна лабораторія для вивчення міжпланетного перенесення і стійкості SHIGAI на безповітряних тілах Сонячної системи.

  "Якщо марсіанська біосфера існує, будь-які біосигнатура або біомаркери, які спостерігаються в зразках з кратера Джезеро, можуть бути широко поширені в інших місцях на Марсі й, можливо, на поверхні Фобоса, – пишуть дослідники. – Оскільки марсіанський матеріал був доставлений на Фобос шляхом випадкового викиду проб, викликаного ударами астероїдів, біосигнатура і біомаркери в реголіті Фобоса можуть показувати різноманітність і еволюцію потенційної марсіанської біосфери".

  Категория: Полезные советы | Просмотров: 14 | | Теги: Марс, життя, місяць | Рейтинг: 5.0/1
  Всего комментариев: 0
  avatar
  Реклама
  Афиша развлечений
  Архив новостей
  Афиша кинофильмов
  СКОРО
  Наши партнеры
 • Статистика

  AzartINFO.kr.ua - афиши и развлечения твоего города© 2011-2021 |